אודות

sigalit-eshet

סיגלית עשת


גרפיקאית, בעלת נסיון של למעלה מ-20 שנים בעבודה עם מחשב ותוכנות גרפיות שונות. במהלך הקריירה המקצועית שלה עסקה רבות בעבודה מול בתי דפוס והוצאה לאור כולל פיקוח דפוס בסין עבור לקוחות.

אמנית פסיפס, יוצרת ומלמדת בסטודיו שלה יחידים וקבוצות, באהבה רבה.

שילוב שני תחומי הידע הביא אותה לפרסם מספר ספרים דיגיטליים בנושא פסיפס באמזון, שנמכרו בהצלחה כבר באלפי עותקים. סיגלית השתלטה בהצלחה על תחום
ה-mosaic בספרים הדיגיטליים באמזון.

גרה ברקפת שבגליל, נשואה לעמית ואמא ל-3 ילדים גדולים ומקסימים.

ועוד משהו קטן: אוהבת לקרוא, סקרנית ומאד אוהבת לעזור. זה השילוב שהניע אותה להקים את סיפור פשוט.

עמית עשת


עמית התחיל להשקיע כסף בשוק ההון בגיל 16. עם השנים עבר גם להשקעות בנדל”ן, ניהול עסקים גדולים כשכיר וברבות השנים צבר ידע גדול וייחודי כיצד פועלים נכון עם כסף.

בשנת 2008, שנת המשבר הפיננסי הגדול עזב עמית את עבודתו המתגמלת כשכיר והחליט להעניק לכמה שיותר אנשים את הידע שלו בעולם הפיננסי, כשהמוטו הוא: כסף מייצר כסף וכל אחד יכול.

לפני מספר שנים, נחשף לעולם הספרים הדיגיטליים ונסחף אליו בהתלהבות גדולה כי הבין, שזו הפלטפורמה שחיפש: להפיץ את הדרך והאמונה שלו בעולם כולו ולעזור לכמה שיותר אנשים לשפר את מצבם הכלכלי.

לעמית יש מספר ספרים באמזון בנושאים פיננסיים כולל ספר ילדים בנושא.

מכאן ההחלטה להקים עם סיגלית את סיפור פשוט היתה קלה: הרצון לעזור, לאפשר ולתת לכל אחד את היכולת להפיץ את האמת שלו, הידע שלו והחלומות לעולם כולו בעלויות נמוכות משמעותית מהקיים בשוק כיום.

ועוד משהו קטן: בטיולים שהוא אוהב לעשות בעולם הוא נדהם כל פעם מחדש לראות יותר ויותר אנשים שקוראים במכשירים דיגיטליים במטוסים, ברכבות ובחנויות. מחכה לרגע שגם בישראל המהפך יקרה.

amit-eshet