סופרים בהוצאת סיפור פשוט

ריקה ברקוביץ'

סופרת, משוררת ומו"ל, בעלת הוצאה לאור "באר", מנחת סדנאות כתיבה, מחברת 17 ספרים לילדים, לנוער ומבוגרים. רבים משיריה וסיפוריה של ריקה, שעבדה בעבר כגננת וכעיתונאית ב-"ידיעות אחרונות", הודפסו בספרי לימוד לבתי-ספר יסודיים, במוספי הילדים של עיתוני "ידיעות אחרונות" ו-"מעריב". ספרה לילדים "דמיון מלך ההמצאות" תורגם לפורטוגזית, וייצג את ישראל ביריד הספרים העולמי בברזיל.

ריקה ברקוביץ מנהלת, זו השנה העשירית, את תחרות הכתיבה הארצית לילדים במסגרת "אגודת הסופרים", תחרות אותה היא יזמה ומפיקה כתרומה לקידום העיסוק בכתיבה בקרב ילדי ישראל. במסגרת זו ריקה מוציאה לאור בכל שנה את "ספר היצירות של ילדי ישראל המצטיינים בכתיבה", ספר הנושא את ברכותיהם של נשיא המדינה, שר החינוך, שרת התרבות ושל רבים מסופרי ומשוררי ישראל.

במסגרת "סל תרבות", "עתיד" השתלמויות למורים או בקשר ישיר מקיימת ריקה ברחבי הארץ מפגשים לעידוד הקריאה והכתיבה עם ילדים, בני נוער מבוגרים ועובדי הוראה.

050-8622276 | 03-9660057

ספרים מאת

ריקה ברקוביץ'

The Inner Voice

This book is designed to help children develop their inner sense of judgment and caution. Keeping safe from: Road traffic, Strangers, Water and Fire. Through

קראו עוד »

תמיד חלמתם להוציא לאור ספר?

למה אתם מחכים?

אנחנו בסיפור פשוט נשמח לעזור לאורך כל הדרך ולהביא את הספר שלך לקוראים בכל העולם.

לצאת לאור מעולם לא היה פשוט יותר.

תודה שנרשמת! מדריך מרתק בדרך אליך למייל!

רוצה לדעת כמה עולה להוציא ספר לאור?

הכנו עבורך סרטון שמסביר זאת, תהנו!

רוצים לצאת לאור?

בואו לקבל מאיתנו עדכונים שוטפים ומרתקים בעולם הספרים

דילוג לתוכן