המוצרים שלנו

עם השנים הבנו שכל אחד רוצה וצריך סוג עזרה אחר, ולכן יש לנו מספר סוגי שירות שאנחנו בטוחים שאחד מהם יתאים לך:

שיווק הספר שלך

קידום הספר וחשיפה נרחבת באמזון לקוראים חדשים, הצמאים לספר שלך ברחבי העולם. פיתחנו כלים מתוחכמים המתאימים לספרים שונים.

קרא עוד
הוצאת ספרים דיגיטלית

הוצאת ספרים באמזון

אתה מביא לנו את קובץ הספר וכל החומרים הנוספים אם יש, ואנחנו עושים את כל העבודה עד העלאת הספר לאמזון.

קרא עוד
ליווי בתהליך

מנוי תמיכה שנתי

מענה במייל לכל שאלה בתהליך למידת עולם הספרים הדיגיטליים. יש מנוי שנתי לשאלות ועוד הרבה הטבות לחברי מועדון הפרימיום של סיפור פשוט.

קרא עוד
פגישות אחד על אחד

פגישות 1×1

הדרכה אישית וליווי לאורך כל התהליך עד שהספר שכתבת באוויר. קובעים זמני שיחה, שואלים שאלות ומקבלים הכוונה מדוייקת והסברים איך ומה לעשות.

קרא עוד

מילת הקסם

כתבת ספר מעולה, פרסמת באמזון אבל אנשים לא מגיעים אליו? תן לנו לעזור לך. אנחנו נבחר עבורך את מילות המפתח המתאימות לספר שלך כדי שיגיע לקהל המתאים לו.

קרא עוד

מילת הקסם

עם נסיון של עשרות ספרים אנחנו נמצא עבורך את המילים המתאימות לספר שלך. מתוך המוני הקטגוריות באמזון נבחר את השתיים הטובות והמתאימות ביותר.

קרא עוד

איור זה כל הסיפור

הדרכה מקצועית ומעשית בסופה הסיפור שלך יהיה מוחשי, תוכל לדעת איך לעבוד עם מאייר על הספר שכתבת ולהפוך את התהליך לחווויה נעימה.

קרא עוד

למכור יותר ספרים באמזון – AMS

כדאי להכיר את שיטת השיווק המצויינת לספרים באמזון – מודעות ממומנות AMS. זהו קורס אינטרנטי שידריך אותך צעד אחר צעד כיצד לעשות זאת נכון ואפקטיבי.

קרא עוד

קורס Amazing Amazon

הקורס שיחשוף את הספר שלך לעולם כולו. בנינו עבורך קורס שילמד אותך בצורה ברורה ופשוטה איך לפרסם ולשווק את הספר שכתבת באמזון. מעל 9 שעות של הדרכות, 47 סרטונים וליווי צמוד במייל לכל שאלה.

קרא עוד

הוצאת ספרים בעברית

רוצה לפרסם ספר בעברית מבלי להדפיס כמויות גדולות מאד, אבל שייראה מקצועי ומזמין? הגעת למקום הנכון. אנו נעצב את הספר, נכין כריכה מתאימה ונדפיס כל כמות שתרצה.

קרא עוד