שרון בלוך - סיפור פשוט - הבית לסופרים עצמאיים

סופרים בהוצאת סיפור פשוט

שרון בלוך

שמי שרון בלוך ואני עוסקת בחינוך והוראה כבר כ-25 שנה. עבדתי כגננת ומנהלת אדמיניסטרטיבית של מסגרות חינוכיות מגוונות. במקביל למדתי ואני עובדת כמאמנת הווייתית – אימון קבוצתי-חברתי ואימון פרטני, לילדים ונוער ומרצה בנושאים חינוכיים.

החזון והיעוד שלי הינם לעזור לבני אדם בכלל ולילדים ולנוער בפרט ללמוד צורת חשיבה חיובית ולגלות בתוכם את השמחה, לא רק כרגש אלא כהוויה המאפשרת התמודדות חיובית עם קשיי החיים והגדילה.

במהלך שנות עבודתי עם ילדים לאורך השנים כתבתי סיפורים רבים ששירתו אותי ככלי עבודה עם הילדים. בעזרתם הצלחתי ללמד את הילדים דרכים חיוביות להכלה ולהתמודדות עם רגשות שליליים העולים וצפים בלב תוך כדי התמודדות עם אתגרי החיים.

בעקבות תהליך אישי של אימוץ ואחריו פרידה מילד עברתי שינוי וגדילה משמעותיים בחיי. קיבלתי משוב חזק מהמציאות אשר  גרם לי להבין את דרכי החינוכית הייחודית הרואה את הילד במרכז ואת הכוח והיכולת שלי ליישם אותה.

מצאתי בדרך זו את ייעודי האישי ואני מנסה לעזור לאמן ולקדם את הילד כפרט עצמאי בתוך הקבוצה והחברה כולה תוך לימוד של כלים רגשיים ומענה לכל ילד כעולם מלא.

על תקופה מכוננת זאת בחיי נעשו שני סרטים במסגרת תוכנית "עובדה" בערוץ 2. 

כחלק מיעוד זה אני רואה את הסיפורים שלי כבעלי משמעות ולכן החלטתי לתרגם ולאייר אותם ולשלוח אותם אל העולם הגדול. בעבורי זה יהיה חזון של נתינת ערך חיובי לילדים רבים ככל האפשר והגשמת חלום של הוצאת הסיפורים שלי לאור.

ספרים מאת

שרון בלוך

תמיד חלמתם להוציא לאור ספר?

למה אתם מחכים?

אנחנו בסיפור פשוט נשמח לעזור לאורך כל הדרך ולהביא את הספר שלך לקוראים בכל העולם.

לצאת לאור מעולם לא היה פשוט יותר.

תודה שנרשמת! מדריך מרתק בדרך אליך למייל!

רוצה לדעת כמה עולה להוציא ספר לאור?

הכנו עבורך סרטון שמסביר זאת, תהנו!

רוצים לצאת לאור?

בואו לקבל מאיתנו עדכונים שוטפים ומרתקים בעולם הספרים